space space space space
space

Kaitse ja parandus

space Sto AG
space space space space
space space space
space Avaleht | Ettevõte | Pädevus | Teostatud objektid
space space space space space space space space space space space
space
space   Pädevus » Betoon » Kaitse ja parandus
space
space
space
space
space
Sto kogu maailmas
space
Fassaadid
space
Sisekujundus
space
Betoon
space
Kontaktandmed
space

space
Ilmastikumõjud, söövitavad saasteained ja kasutustingimuste muutused jätavad jälje isegi betoonile. Järjest lisanduvad kahjustused osutavad: ka betoon vajab kaitset.

Sto on võtnud oma eesmärgiks kaitsta betoonehitisi ja seeläbi säilitada nende põhiomadusi. Selleks rakendatakse rekonstrueerimismeetmeid ja pindade ennetavat kaitset. Seejuures peetakse tehnilisi nõudeid ja esteetilisi küsimusi alati võrdväärselt oluliseks.
Betoon on nüüdisaegses arhitektuuris muutunud möödapääsmatuks. Selle väljapaistvad omadused on veenvad nii kõrghoonete ehituses kui inseneriehituses, st tööstushoonete, liiklusrajatiste, elamute ja büroohoonete korral.
Alates betooni leiutamisest ligikaudu sada aastat tagasi on see muutunud täiesti universaalseks ehitusmaterjaliks: betooni ökonoomsus, vastupidavus ja mitmekülgne vormitavus teevad sellest tänapäeval kogu maailmas ühe kõige sagedamini kasutatava ehitusmaterjali.

Betooni juures täheldatakse aga ka järjest enam märkimisväärseid kahjustusi, mida põhjustavad ilmastikumõju, söövitavad saasteained, kasutusotstarbe muutused või ka ehitustehnilised vead.

Innovaatilise uurimis- ja arendustöö tulemusena pakub Sto betooni kaitseks ja paranduseks terviklahendusi, mis vastavad mitmesuguste kasutusvaldkondade tehnilistele nõuetele.

Sto parandussüsteemid võimaldavad tõhusaid ja ökonoomseid lahendusi – alates üksikute kahjustatud kohtade parandamisest kuni betoonehitiste suuremahulise rekonstrueerimiseni. Ka betooni pinnakaitseks on võimalik valida väga erinevaid lahendusi, alates vett tõrjuvast immutusest kuni pragusid täitvate kateteni.
space space Sto AG | Bewusst bauen space Saidikaart | Kontaktandmed