space space space space
space

Akustilised süsteemid

space Sto AG
space space space space
space space space
space Avaleht | Ettevõte | Pädevus | Teostatud objektid
space space space space space space space space space space space
space
space   Pädevus » Sisekujundus » Akustilised süsteemid
space
space
space
space
space
Sto kogu maailmas
space
Fassaadid
space
Sisekujundus
space
Betoon
space
Kontaktandmed
space

space
Sto akustiline krohv kantakse otse aluspinnale. See sobib kõikjale, kus ehituslikel põhjustel ei ole võimalik saavutada sama efekti konstruktsioonilise lahenduse abil.

Olenevalt aluspinnast on võimalik kasutada käsitsi pealekantavat krohvi (Sto akustilist krohvi) või seadme abil töödeldavat pritskrohvi (Sto akustilist pritskrohvi). Pealispind võib olla erineva struktuuriga, siledast krobeliseni.
Akustiline kattematerjal Sto Silentyl vähendab järelkaja kestust ja optimeerib seeläbi kõne mõistetavust.

Akustiline värv StoSilent Color võimaldab mitmekülgseid värvilahendusi.
Sto akustilised süsteemid: Helilainete teadlik absorbtsioon või eesmärgipärane peegeldamine parandavad ruumides kuuldavustingimusi, reguleerivad järelkaja kestust ning vähendavad segava müra miinimumini.

Täiendavaks eeliseks on tehniliselt täiustatud akustiliste süsteemide ja toodete avar kujunduslik mänguruum.
Ripplae ja -seinakonstruktsioonide hästituntud põhiplaat StoSilent Panel tagab suurepärase helineelduvusastme. Plaat on saadaval erinevas teostuses ja suuruses, seda on võimalik vuukideta paigaldada kuni 200 m2 ja see vastab ka kõige rangematele sisekujunduslikele nõuetele.

Sto akustilised krohvid sobivad kõikjale, kus ehituslikel põhjustel ei ole võimalik saavutada sama efekti konstruktsioonilise lahenduse abil.

Akustiline kattematerjal Sto Silentyl koosneb struktureeritud, avatud pooridega klaaskiudkangast, mis on töödeldud akustiliselt tõhusale vahtkummimatile – see vähendab järelkaja kestust. Mitmekülgsed värvilahendused akustilise värviga StoSilent Color ning värvilised ühendusprofiilid võimaldavad väga erinevaid kujundusvariante.
space space Sto AG | Bewusst bauen space Saidikaart | Kontaktandmed