space space space space
space

Dekoratiivkatted

space Sto AG
space space space space
space space space
space Avaleht | Ettevõte | Pädevus | Teostatud objektid
space space space space space space space space space space space
space
space   Pädevus » Sisekujundus » Dekoratiivkatted
space
space
space
space
space
Sto kogu maailmas
space
Fassaadid
space
Sisekujundus
space
Betoon
space
Kontaktandmed
space

space
Sto mitmevärvilised ja efektviimistluskatted on siseseinte väljendusrikkaks kulminatsiooniks."
Spetsiaalsete värvi- või efektpigmentide (StoLook Prisma), reflekteerivate läikeplaadikeste (StoLook Onyx, StoLook Diamant), metallik-omaduste (StoLook Metallic), värvihelveste või mitmevärvilise puiste (StoLook Maximo, StoLook Piccolo) abil saavutatakse ebatavaline seinakujundus.

Sto Linea di calce: see kattematerjal põhineb Itaalia traditsioonilisel kujundustehnikal. Ka kõige lihtsam töötlustehnoloogia võimaldab saavutada kõige kõrgematele nõudmistele vastavaid seina- ja laekatteid.
Dekoratiivne pinnaviimistlus on moes – oma erilise auraga kujundab see ruumikeskkonda. Sto dekoratiivkatted ühendavad kvaliteetsele viimistlusele esitatavad tehnilised nõuded elava sisekujundusliku mitmekesisusega.

Vaieldamatuks tipuks on sellised dekoratiivkrohvid nagu Sto Linea di calce (lubjakivi baasil, sisaldab marmorpulbrit) ja StoLook Mamorino – õhukesekihilise efektpahtli abil saadakse eriti siledad pealispinnad, mida iseloomustavad värvide muljetavaldav läige ja sügavus. StoLook Fondo – tänu viltimisele, tasandamisele või modelleerimisele tekivad elegantsed matid pealispinnad. StoLook Effetto – vilditav ja tasandatav peenpahtel annab mineraalse, mati pealispinna ja eksklusiivse kullaläike-efekti.

StoLook Lasura – läbipaistev, toonitav lasuurvärv täienduseks värvile Sto Linea di calce.
I-le panevad täpi peale metallik-omadustega dekoratiivkatted ja peegeldavad komponendid.

Sto pastoosseid seina- ja laekatteid (näiteks StoLook Decoperl) iseloomustavad kujunduslike võimaluste mitmekesisus ning atraktiivne struktuur ja ökonoomsed töötlemisvõimalused.
Tooteperekonna muudavad ühtseks tervikuks kulumiskindlad Glasdeko tapeedid (StoTex) seintele ja lagedele. 
space space Sto AG | Bewusst bauen space Saidikaart | Kontaktandmed