space space space space
space

Siseviimistluskatted

space Sto AG
space space space space
space space space
space Avaleht | Ettevõte | Pädevus | Teostatud objektid
space space space space space space space space space space space
space
space   Pädevus » Sisekujundus » Siseviimistluskatted
space
space
space
space
space
Sto kogu maailmas
space
Fassaadid
space
Sisekujundus
space
Betoon
space
Kontaktandmed
space

space
Värvikujundus on täppistöö: süsteem StoColor avab tee värvide peaaegu lõpmatusse maailma – kokku 800 värvitooni loovad kindla aluse loomingulistele, variandirohketele ja uuenduslikele värvilahendustele.

StoColor süsteem on ainulaadne projekteerimisvahend keskkonnale, kus meediumiks on värv. Projekteerijate, arhitektide ja teostajate käsutuses on professionaali tööriistad: värvitoonimapid ja -laekad ning värvilehtedega näidistekarbid. 
StoColor Rapid: vähese lõhnaga, lahusti- ja vedeldivaba dispersioonvärv peaaegu kõigile aluspindadele – valge või soovikohaselt toonitud. Värvi ökonoomsus seisneb selle heas kattevõimes, valgesuse kõrges astmes ja väikeses kulunormis.
Sto siseviimistluskatted tagavad igale ruumikontseptsioonile sisekujundusliku vabaduse. Olenemata sellest, kui eripalgelised on nõuded, Sto tooteperekonda kuuluvad krundid, krohvid ja värvid on alati õige valik.

Sto sisekrohvid avaldavad muljet oma selliste heade tehnilis-funktsionaalsete omaduste poolest nagu vastupidavus mehaanilisele koormusele, esmaklassilised veeauru difusiooninäitajad ja lihtne hooldatavus.Krohvide erineva teralisusega hõõrd-, karus- või modelleerimisstruktuurid võimaldavad arvukaid lahendusvariante.

Sto pakub terviklikku sisekrohvitoodete perekonda alates tuntud ja tunnustatud orgaanilise sideainega pealiskrohvist (StoDecolit) kuni vastupidavate looduskivikrohvide kollektsioonini (StoRoccolit ja Sto-Granit) ja anorgaanilise sideainega, kasutamisvalmis lubikrohvini (StoMiral Kalk).

Sto sisevärvid: suurepärane töödeldavus, väga head ehitusfüüsikalised ja esteetilised omadused muudavad need värvid ideaalseks viimistlusmaterjaliks iga ruumikontseptsiooni tarbeks. Sortiment hõlmab laia valikut orgaanilisi dispersioonvärve (nt StoColor Rapid, StoColor In), silikaatvärve (näiteks StoSil In), lateksvärve (StoColor Latex) ja anorgaanilisi värve. Tooteperekonda täiendavad dispersioonipõhised lakid ja lasuurid, täistoon- ja toonimisvärvid.
space space Sto AG | Bewusst bauen space Saidikaart | Kontaktandmed