space space space space
space

Fassaadi disain

space Sto AG
space space space space
space space space
space Avaleht | Ettevõte | Pädevus | Teostatud objektid
space space space space space space space space space space space
space
space   Pädevus » Fassaadid » Fassaadi disain
space
space
space
space
space
Sto kogu maailmas
space
Fassaadid
space
Sisekujundus
space
Betoon
space
Kontaktandmed
space

space
Peale mitmekülgse standardprofiilide valiku tarnib Sto ka individuaalselt valmistatavaid eriprofiile, mis on täpselt kohandatud konkreetsete objektide nõuetele.
Stiilide valik: tooteperekonda täiendavad elegantsed reljeefsed fassaadikivid, põikkivid, vöösimsid, aknalauad jne.
Vanade, stiilselt kaunistatud fassaadide uuendamine ja püsiv säilitamine on keerukas nii arhitektuuriliselt kui teostuslikult. StoDeco-profiilide valik rajab kindla ja ökonoomse tee ajalooliste, aga ka nüüdisaegsete fassaadide originaalitruuks taastamiseks.

Keskkonnamõjutused kahjustavad ajaloolisi fassaade tugevasti. Isegi kiviraiduri tahutud liivakiviprofiilid ei ole vastupidavad ja originaalist koopia tegemine on enamasti ületamatult kallis. Ökonoomseks alternatiiviks on Verofill – StoDeco Profil süsteemides kasutatav materjal. Õõnsatest mikro-silikaatkuulikestest koosnev mineraalne granulaat on väga vastupidav ilmastikumõjudele ning löögikindel. Et materjal on ka väga kerge, on seda võimalik väga kiiresti ja lihtsalt töödelda.

Olgu tegemist gooti, art-deco või bauhausi stiilis fassaadiga – Verofill'ist StoDeco profiilid pakuvad kujundamiseks peaaegu piiramatuid võimalusi.
space space Sto AG | Bewusst bauen space Saidikaart | Kontaktandmed