space space space space
space

Fassaadikatted

space Sto AG
space space space space
space space space
space Avaleht | Ettevõte | Pädevus | Teostatud objektid
space space space space space space space space space space space
space
space   Pädevus » Fassaadid » Fassaadikatted
space
space
space
space
space
Sto kogu maailmas
space
Fassaadid
space
Sisekujundus
space
Betoon
space
Kontaktandmed
space

space
Stolit – orgaaniliselt seotud pealiskrohv – pani rohkem kui 40 aastat tagasi aluse ettevõtte Sto kompetentsusele fassaadide alal. Selle toote omadusteks on: eriti suur veeauru läbilaskvus, kõrgelastsus ja värvitoonide püsivus, optimaalne nake aluspinnaga, äärmiselt suur ilmastikukindlus. Stolit on saadaval StoColor-süsteemi enam kui 800 värvitoonis.

StoSilco, tsemendivaba pealiskrohv, mille sideaineks on silikoonvaik, paistab silma veeauru ja süsinikdioksiidi suure läbilaskvusega, on väga ilmastikukindel, kõrgelastne ja mehaaniliselt koormatav.
Fassaadivärvid: Sto tooteperekond pakub ulatuslikku valikut orgaaniliselt seotud fassaadivärvidest nagu silikoonvaik- ja silikaatvärvid ning anorgaaniliselt seotud fassaadivärvidest. Sto värvide valikut täiendavad lakid ja lasuurid, täistoon- ja toonimisvärvid.
Sto ei ole rahvusvaheliselt juhtivaks tootjaks mitte ainult orgaaniliselt seotud krohvide alal: teedrajavateks on ka silikoonvaik- ja silikaatkrohvid ning anorgaaniliselt seotud fassaadikrohvid. Nende toodete ülekaalukalt parimad tehnilised omadused ja esteetiline kvaliteet muudavad nad ideaalseks kattematerjaliks mis tahes liiki ehituses.

Ükskõik, kas tegemist on hõõrd-, karus-, modelleerimis- või looduskivikrohviga – Sto krohvid avavad kujundamisel tohutu mänguruumi. Need krohvid vastavad kehtivatele ehitusfüüsika normidele ja kaitsevad ehitist tõhusalt ilmastikumõju ja õhu kaudu levivate saasteainete kahjuliku toime eest.

Sto ettevõtetes pööratakse suurt tähelepanu uusimate ökoloogiliste arusaamade rakendamisele – seetõttu koosnevad Sto krohvid peaaegu eranditult looduslikust, mineraalsest toorainest, mis hangitakse ja töödeldakse keskkonda säästvalt.

Sto aluskatete (kruntide, vahekatete, alusvärvide jne) lai valik tagab tehniliselt ideaalse aluspinna optimaalse lõppviimistluse saavutamiseks.
space space Sto AG | Bewusst bauen space Saidikaart | Kontaktandmed