space space space space
space

StoTherm Classic

space Sto AG
space space space space
space space space
space Avaleht | Ettevõte | Pädevus | Teostatud objektid
space space space space space space space space space space space
space
space   Pädevus » Fassaadid » Soojustatud fassaadisüsteem » StoTherm Classic
space
space
space
space
space
Sto kogu maailmas
space
Fassaadid
space
Sisekujundus
space
Betoon
space
Kontaktandmed
space

space
Juba üle 30 aasta on juhtivaks tooteks fassaadisoojustuse ja -tarindite turul jäigal polüstüroolisolatsioonil põhinev orgaaniline, absoluutselt tsemendivaba süsteem StoTherm Classic. Edukas soojustatud fassaadisüsteem pakub kõrgeimat ohutuse taset ja parimat kestvust. Selle tõendiks on üle 50 miljoni paigaldatud ruutmeetri kogu maailmas.

Anorgaaniliste süsteemidega võrreldes kümme korda suurem löögitugevus, maksimaalne pragunemiskindlus ja süsteemi täiesti tsemendivabad komponendid muudavad StoTherm Classicu tehniliselt parimaks soojustatud fassaadisüsteemiks. Töö StoTherm Classicuga on kiire, lihtne ja puhas, seda saab usaldusväärselt planeerida ning süsteem on mitmekülgselt kujundatav.

Peale selle võimaldab StoTherm Classic kasutada mitmekülgset kujunduskataloogi paljude värvi-, krohvi- ja lõppviimistlusvariantidega, samuti läbimõeldud detaililahendusi – eelkõige pealmisteks krohvikihtideks kasutatavate segude Stolit ja StoSilco sidumiseks sarrustusega. Süsteem on raskeltsüttiv ja sobib seetõttu suurepäraselt kasutamiseks uutes ja vanades hoonetes.
space space Sto AG | Bewusst bauen space Saidikaart | Kontaktandmed